CZĘŚĆ 2 - ZWYCIĘŻA UŻYTKOWNIK Jedziemy do Gęstochowy!

Zwycięska praca:

Moim zdaniem najważniejszą cechą laptopa ASUS G750 jest inteligentny system chłodzenia, ponieważ każdy wymagający gracz wie o tym, że dobre chłodzenie to gwarancja stabilności, bezpieczeństwa oraz najlepszych osiągów w grach i nie tylko. ASUS G750 spełnia oczekiwania graczy pod tym względem, proponując dwa niezależne wentylatory, miedziane radiatory, niezależne chłodzenie GPU i CPU oraz system trzech rurek bezpośrednio odprowadzających ciepło z GPU do wentylatora. To wszystko składa się na bardzo wydajny, inteligentny system chłodzenia. Wymagający gracze tak samo jak fani szybkich, sportowych samochodów oczekują od swoich maszyn najlepszych osiągów. W obu przypadkach niezbędne do zabawy na najwyższym poziomie jest między innymi odpowiednie chłodzenie. Tu jednak podobieństwa się nie kończą. ASUS G750 dzięki swoim podzespołom oraz zastosowanym technologiom jest niczym sportowy samochód wśród laptopów.


CECHA 1 - AUDIO WIZARD I MAJESTATYCZNY DŹWIĘK - ZWYCIĘŻA UŻYTKOWNIK noname375, wyróżnienia - Shyller oraz Crottor!

Zwycięska praca:

Cechą prezentowaną przez modelki jest pierwszej klasy dźwięk laptopa G750, rozwiązania takie jak ASUS SonicMaster i ROG AudioWizard gwarantują nieziemskie doznania w tak bardzo istotnym szczególe jakim jest oprawa audio. Gracze mogą poczuć moc czystego nieskrępowanego ograniczeniami technologicznymi, świetnego dźwięku. Wszystkim trzem paniom nie można odmówić uroku, urody i talentu, ale według mnie najlepiej prezentująca w/w cechę dziewczyna, która idealnie manifestuje uczucia i przyjemność płynącą z doznań dźwiękowych to modelka Greta. Na pierwszym zdjęciu zatraca się ona w możliwościach audio tego technologicznego potwora, co pokazuje poprzez zmysłowo zamknięte oczy, świetną ale subtelną mimikę twarzy i niebanalną mowę ciała. Na kolejnej fotografii ukazana różdżka nie pojawia się przypadkiem, dziewczyna wskazuje tym specyficznym przedmiotem że dźwięk wydobywający się z laptopa ciężko porównać do ziemskich doznań i jedynym odpowiednim określeniem jest słowo "magiczny".


Fot. Paweł Wodnicki
Więcej zdjęć >>

CECHA 2 - INTELIGENTNY SYSTEM CHŁODZENIA - ZWYCIĘŻA UŻYTKOWNIK Creatyvny, wyróżnienia - SajberGuru oraz Vilgefortz!

Zwycięska praca:

Cechą prezentowaną w drugim etapie jest inteligentny system chłodzenia. Niesamowicie mocny i niesłychanie chłodny według zapewnień producenta. Czy można się z tym nie zgodzić? Absolutnie nie, ponieważ zarówno procesor, jak i układ graficzny posiadają niezależne bardzo wydajne chłodzenie które zapewnia stabilność nawet podczas przetaktowania. Ponadto bezpośrednio do układu graficznego podłączone są trzy rurki cieplne odprowadzające ciepło do wentylatora GPU przez co uzyskano maksymalną sprawność chłodzenia a hałas został zredukowany do minimum!
Wszystkie trzy modelki świetnie się prezentują, na pierwszy rzut oka widać o jaką cechę laptopa ASUS G750 chodzi. Jednakże według mnie najlepiej prezentuje się modelka Greta. Jak widzimy na pierwszym zdjęciu system chłodzenia jest tak skuteczny, że modelka musiała założyć futrzaną czapkę aby się ogrzać. Natomiast na drugim zdjęciu możemy dostrzec, że modelka rozkoszuje się przyjemnym chłodem, jaki zapewnia ten fenomenalny system chłodzenia.


Fot. Paweł Wodnicki
Więcej zdjęć >>

CECHA 3 - WYGLĄD I ERGONOMIA - ZWYCIĘŻA UŻYTKOWNIK Mefjuuu, wyróżnienia - Yoren oraz Velfrig!

Zwycięska praca:

Kolejną prezentowaną cechą G750 jest wygląd i ergonomia. Design zaprojektowano bombowo, nie bez powodu. Matowa czerń, przestrzeń wokół klawiatury wykonana z aluminium z podpórkami pod nadgarstki ograniczającymi ciepło idealnie to podkreślają, lecz jeszcze bardziej tył obudowy ukazujący podobieństwo do samolotu typu stealth. To prawdziwy potwór wydajności, z czego najlepiej zdaje sobie sprawę modelka Anita. Lekkimi muśnięciami uświadamia nas o jego elegancji. Na obu fotografiach pokazuje, jak trudno oderwać ręce od tych opływowych, solidnych krawędzi, linii i paneli, jakże przyjemnych w dotyku. Na drugim zdjęciu możemy również dostrzec, jak jej uwagę przyciąga też piękno ekranu o rozdzielczości Full HD wraz z jego pokrywą pokrytą, wspomnianym wcześniej, czarnym, matowym, jak i lekko gumowym tworzywem. Wszystko, czego dotykają nasze modelki jest czarująco piękne i sprawia, że dziewczyny niemalże zakochują się w tej maszynie, co znakomicie ukazuje Anita. Czyżby G750 ją uwiódł?


Fot. Paweł Wodnicki
Więcej zdjęć >>

CECHA 4 - TURBOMASTER (GPU TWEAK) - ZWYCIĘŻA UŻYTKOWNIK Akwarelka, wyróżnienia - Samzon oraz Mefjuuu!

Zwycięska praca:

Wystarczy spojrzenie i już wiadomo, że czwartą cechą jest technologia Asus TurboMaster. To nowoczesne rozwiązanie, obejmujące narzędzie GPU Tweak oraz pozwalające zwiększyć wydajność układów graficznych w czasie rzeczywistym o ponad 5%. Ten niezwykle prosty i co ważne bezpieczny sposób pozwoli każdemu czerpać nieskończoną frajdę z wrażeń. Myślę, że najlepiej obrazuje to modelka Greta. Na pierwszym zdjęciu stanowczą postawą oraz wymownym wzrokiem pokazuje, że jest pewna klasy i poziomu przedstawianego sprzętu. Robi to, by za chwilę pełna relaksu, bez chwili wahania rozłożyć się obok wybornego G750 i zaprezentować skuteczność i prostotę GPU Tweak. Swoim stylem i podejściem tłumaczy, że taka jest właśnie technologia Asusa - wygodna, efektywna, bezpieczna. Dodatkowo jej intuicyjna obsługa jednym palcem i odkładany na bok wkrętak idealnie eksponują, iż całość stworzono z troską o każdego użytkownika. Rozkoszuj się, zdobądź przewagę - a wszystko bez straty czasu, bez zbędnych kombinacji!


Fot. Paweł Wodnicki
Więcej zdjęć >>

CECHA 5 - PRĘDKOŚĆ CPU - ZWYCIĘŻA UŻYTKOWNIK brodziu, wyróżnienia - Bitten Apple oraz milej18!

Zwycięska praca:

Przyszedł czas na jedną z największych zalet Asus G750 - niesamowitą prędkość CPU. Najpiękniej przedstawiła ją modelka Magda przekonując nas byśmy skupili się na....sercu jednostki. Nie sugerujcie się jednak skąpym strojem dziewczyn. Tam bynajmniej nie jest za gorąco. Zastosowany w G750 Intel® Core™ i7 czwartej generacji wydala niewielkie ilości ciepła zachowując jedne z najwyższych osiągów na rynku w tej klasie sprzętu. Jest przy tym nie mniej wielozadaniowy niż panie modelki, o których wszechstronności nikt nas już nie musi przekonywać. W przypadku laptopów nie sprawdza się zasada, że nieważne jak kto zaczyna....Procesor w G750 zapewnia niezwykle szybki start systemu i niweluje zbędne opóźnienia. Ciekawy kto był pierwszy: Magda czy Asus?


Fot. Paweł Wodnicki
Więcej zdjęć >>

Opis notebooka
Asus G750

Przełam bariery — poznaj 17-calowy laptop dla graczy umożliwiający przetaktowanie.

 • Windows 8.1 Pro albo dostępne inne wersje
 • Powalająca na kolana szybkość dzięki procesorowi Intel® Core™ i7 czwartej generacji i układowi graficznemu NVIDIA® GeForce® GTX860M
 • Dwa niezależne, inteligentne wentylatory oraz miedziane radiatory zapewniają maksymalną efektywność i minimalny hałas
 • ASUS SonicMaster i ROG AudioWizard gwarantują zoptymalizowany, mocny dźwięk w grach każdego rodzaju
 • Bezkompromisowa klawiatura o dużym
  skoku jest po prostu najlepszą,
  jaka kiedykolwiek znalazła się
  w laptopach dla graczy

Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków KRS: Sąd rej. Kraków–Śródmieście XI Wydz. Gos. KRS nr 0000294732, NIP: 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).

zobacz cały regulamin konkursu